Firma LSM Welding Sp. z o.o. , to połączenie doświadczenia, energii i kreatywności. Nasi pracownicy od kilkunastu lat aktywnie działają na rynku spawalniczym. W tym czasie zebraliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj świadczyć dla Państwa najwyżej jakości usługi. Nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy.

Wiemy jak bardzo cenicie sobie Państwo takich producentów jak ESAB, VOESTALPINE, CARBOWELD, SELECTARC. Podzielamy Państwa opinie i darzymy dużym szacunkiem firmy, które swoją długoletnią obecnością na rynku światowym potwierdziły markę, będącą dziś synonimem dobrej jakości. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz materiałów i urządzeń proponowanych przez tych producentów, a współpraca z nimi pozwoliła nam na ugruntowanie silnej pozycji naszej firmy.

W swojej ofercie posiadamy produkty CoWeld Alloys. Owocem naszej ścisłej współpracy jest nasza bogata oferta obejmująca produkty zarówno z zakresu samych materiałów do regeneracji, jak również usług regeneracji części maszyn między innymi w przemyśle:

  • Hutniczym,
  • Energetycznym,
  • Cementowym,
  • Wydobywczym
  • Ceramiki budowlanej

  Dzięki współpracy z producentami materiałów specjalistycznych, posiadamy w swojej ofercie:

  Materiały specjalistyczne na bazie Kobaltu i węglików wolframu.   

 Napawane Blachy trudnościeralne .

Sprawna logistyka i duża przestrzeń magazynowa, umożliwiają nam zapewnienie Państwu pewnych i terminowych dostaw zamawianych materiałów.

Profesjonalna pomoc techniczna, najwyższa jakość proponowanych przez nas produktów, oraz atrakcyjna oferta cenowa to atuty, które pozwalają nam usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających odbiorców. Bez obaw spoglądamy w przyszłość, w oparciu o solidne podstawy zakorzenione w bogatym doświadczeniu i obszernej wiedzy wprowadzamy innowacje, które każdego dnia służą Naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy. 

 

FaLang translation system by Faboba